Тетіївська районна рада

Ласкаво просимо до нас

Сторінки:  1 2 3 4 5 ... 232 233 234 235 236  »

10 грудня 2018

ПОДАТКІВЦІ КИЇВЩИНИ ЛІКВІДУВАЛИ НЕЛЕГАЛЬНІ АВТОЗАПРАВОЧНІ СТАНЦІЇ

Слідчим управлінням ФР ГУ ДФС у Київській області під процесуальним керівництвом прокуратури області здійснюється досудове розслідування кримінальних проваджень за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 204 КК України щодо реалізації скрапленого газу та паливо-мастильних матеріалів невідомого походження з нелегально встановлених автозаправочних пунктів на території м. Києва та Київської області


категорія: Новини / переглядів: 0

7 грудня 2018

ВІТАННЯ
Шановні колеги, працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята –
Дня місцевого самоврядування.
День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми своїх населених пунктів, дбають про розквіт і зростання .
Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.
Від усього серця бажаю всім миру, міцного здоров’я, родинного тепла і затишку , успіхів у щоденній праці, творчої наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, оптимізму, витримки.


Голова ради Наталія Жубер


категорія: Новини / переглядів: 2

7 грудня 2018

Засідання комісії

Заступник голови районної ради Олександр Поліщук провів засідання тимчасової комісії по інвентаризації використання обсягів енергоносіїв між Тетіївською ЦРЛ та КП «КНП»Тетіївський центр первинної медико-санітарної допомоги" Тетіївської міської ради.

категорія: Новини / переглядів: 2

6 грудня 2018

З Днем Збрoйних Сил України!

Шановні співвітчизники!
Щирo вітаю Вас із Днем Збрoйних Сил України!
Ми вдячні всім, хтo захищав і захищає сьогодні нашу рідну землю від вoрoжих військ, хтo ставав на захист Вітчизни за першим її пoкликoм! Віримо, що українські військовослужбовці і надалі гуртуватимуться навколо ідеї єдиної і неподільної України. Віримо, що бійці-патріоти переможуть ворога, котрий заполонив терором Схід нашої країни. Віримо, що українські вояки достойно продемонструють міць нашої армії агресивно налаштованому північному сусіду.
Бажаю всім здoрoв’я, успіхів і дoбрoбуту!

Голова районної ради Н.Жубер

категорія: Новини / переглядів: 2


Сторінки:  1 2 3 4 5 ... 232 233 234 235 236  »


Адміністрація сайту www.rada.tetiiv.net
Наша електронна адреса - admin@rada.tetiiv.net