Тетіївська районна рада

Ласкаво просимо до нас

Сторінки: «  1 2 3 4 5 6 ... 232 233 234 235 236  »

19 листопада 2018

Яким є мінімальний розмір аліментів та як його отримати?
З прийняттям другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває було змінено мінімальний гарантований розмір аліментів для дитини – тепер він не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.


категорія: Новини / переглядів: 8

19 листопада 2018

Практичне навчання для платників

З метою популяризації електронних сервісів ДФС України, в приміщенні Центру обслуговування платників Білоцерківської ДПІ, щосереди, проводиться практикум для „початківців“. Полегшити життя платникам податків та спростити роботу служби із обробки паперових носіїв звітності стало можливим завдяки сервісу ДФС України «Електронний кабінет платника»


категорія: Новини / переглядів: 9

19 листопада 2018

Анонс
У вівторок, 27 листопада, об 11.00 у місті Біла Церква відбудеться семінар для новостворених фізичних осіб — підприємців на тему“ Основні вимоги законодавства з питань оподаткування фізичних осіб-підприємців. Порядок подання звітності засобами „Електронного кабінету платника“, який проводить Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області


категорія: Новини / переглядів: 7

16 листопада 2018

ВІТАННЯ

Шановні працівники сільського господарства!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту краю та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!
У день професійного свята бажаю вам всім прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі!

З повагою голова ради Наталія Жубер

категорія: Новини / переглядів: 4

16 листопада 2018

Роз’яснення щодо обчислення страхового стажу для заповнення нової заяви-розрахунку
01 жовтня 2018 року набув чинності Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України


категорія: Новини / переглядів: 7

Сторінки: «  1 2 3 4 5 6 ... 232 233 234 235 236  »


Адміністрація сайту www.rada.tetiiv.net
Наша електронна адреса - admin@rada.tetiiv.net