Тетіївська районна рада

Ласкаво просимо до нас

Сторінки: «  1 2 3 4 5 6 7 ... 232 233 234 235 236  »

15 листопада 2018

У ПУНКТІ ПРОПУСКУ «БОРИСПІЛЬ» ВИЛУЧЕНО РЕКОРДНУ ПАРТІЮ МОБІЛЬНИХ ТЕЛЕФОНІВ РІЗНИХ МОДЕЛЕЙ — 12 ТИСЯЧ ОДИНИЦЬ — ТА АКСЕСУАРІВ ДО НИХ, І ДО КОМП’ЮТЕРІВ, ЯКУ НАМАГАЛИСЯ ВВЕЗТИ З ПРИХОВУВАННЯМ ВІД МИТНОГО КОНТРОЛЮ

Працівниками Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС зафіксовано спробу ввезення на митну територію України з приховуванням від митного контролю значної партії мобільних телефонів (близько 12 000), аксесуарів до них


категорія: Новини / переглядів: 6

12 листопада 2018

Малий та середній бізнес Київщини поповнив місцеві бюджети на суму в 1,4 млрд. грн.
За період січень – жовтень 2018 року приріст зі сплати єдиного податку склав майже 30% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Як повідомив начальник ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін, до місцевих бюджетів Київської області представники малого та середнього бізнесу перерахували 1,4 мільярда гривень із додатковою сумою у 324,3 млн.


категорія: Новини / переглядів: 10

9 листопада 2018

ВІТАННЯ

Шановні працівники культури та аматори народної творчості!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Ми Високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті.
Щиро вдячні працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.
Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. Зі святом!

З повагою
Голова ради Наталія Жубер


категорія: Новини / переглядів: 6

8 листопада 2018

Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва
З нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва в Тетіївському районному будинку культури відбулись урочистості і святковий концерт. Привітали усіх причетних з нагоди професійного свята заступник голови районної державної адміністрації Надія Дячук, заступник голови районної ради Олександр Поліщук, секретар міської ради Сергій Денисюк, помічник народного депутата Віталія Гудзенка Людмила Веряскіна, помічник депутата Київської обласної ради Олега Балагури Дмитро Баклаєнко, керівники галузі культури Тетіївщини. Почесні гості свята вручили когорті кращих культпрацівників відзнаки, квіти, грошові премії та подарунки. Учасники святкового заходу отримали насолоду від музичних вітань.

категорія: Новини / переглядів: 8

8 листопада 2018

Податкові пільги для сумлінних батьків
Після набрання законної сили другого пакету ініціатив Чужих Дітей Не Буває серед нововведень, до яких належать:
• збільшення мінімального розміру аліментів,
• накладення додаткових штрафів на суму боргу по аліментах,
• спрощення процедури виїзду за кордон з тим із батьків, з ким проживає дитина,категорія: Новини / переглядів: 12

Сторінки: «  1 2 3 4 5 6 7 ... 232 233 234 235 236  »


Адміністрація сайту www.rada.tetiiv.net
Наша електронна адреса - admin@rada.tetiiv.net