Тетіївська районна рада

Ласкаво просимо до нас

Сторінки: «  1 2 3 4 5 ... 224 225 226 227 228  »

9 жовтня 2018

Відкритий чемпіонат Київської області з веслування на байдарках та каное

6-7 жовтня в місті Тетієві на річці Роська (біля млина Порхун) проходив Відкритий Чемпіонат Київської області та Кубок мера м. Тетієва з веслування на байдарках і каное серед юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь команди міст Тетієва, Києва, Обухова, Переяслав-Хмельницького, Білої Церкви, Українки, Вишгорода. В урочистому відкритті заходу взяли участь та привітали учасників змагань заступник голови Тетіївської районної державної адміністрації Надія Дячук, заступник голови районної ради Олександр Поліщук, секретар міської ради Сергій Денисюк, начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Кислян, начальник відділу культури, релігії, молоді та спорту міської ради Аліна Дідковська, тренери команд.

категорія: Новини / переглядів: 1

5 жовтня 2018

ВІТАННЯ

Шановні освітяни!
Ваше свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові.
Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. У наш з Вами непростий час, на плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а отже Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.
Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнена, що Ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.
Щиросердно бажаю Вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.
Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!
Зі святом Вас і нехай все у Вас вийде!

Голова Тетіївської
районної ради Наталія Жубер

категорія: Новини / переглядів: 1

5 жовтня 2018

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТОЇ СЕСІЇ ТЕТІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
[url=)]ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТОЇ СЕСІЇ ТЕТІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕТАЛЬНІШЕ[/url]

категорія: Новини / переглядів: 0

5 жовтня 2018

Урочистий захід з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони та Дня призовника

В районному центрі позашкільної освіти відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони та Дня призовника. Провести юнаків Тетіївщини до лав Збройних Сил України прийшли рідні та близькі призовників, заступник голови Тетіївської районної державної адміністрації Надія Дячук, заступник голови районної ради Олександр Поліщук, секретар міської ради Сергій Денисюк, районний військовий комісар Руслан Гібелінда.

категорія: Новини / переглядів: 0

4 жовтня 2018

Змінився порядок призначення страхових виплат потерпілим на виробництві
Вступила в дію нова редакція Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат, які здійснюються Фондом соціального страхування України. Про це повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України


категорія: Новини / переглядів: 8

Сторінки: «  1 2 3 4 5 ... 224 225 226 227 228  »


Адміністрація сайту www.rada.tetiiv.net
Наша електронна адреса - admin@rada.tetiiv.net